Ставки 1win

1win

2018 рік – рік, коли запустили першу версію сайту букмекерської контори 1win. Контора досить молода, проте за два роки її кількість активних користувачів зросла майже до 500.000. Гравці мають можливість ставити ставки на спортивні заходи не лише через офіційну сторінку сайту, але також із використанням мобільного додатка та окремого програмного забезпечення. Через високу опрацювання кожного з розділів на сайті, користувачі можуть спокійно укладати парі з будь-якого зручного для них девайсу.

У 2018 році букмекерська контора отримала повний дозвіл на ведення діяльності та повноцінної роботи сайту в режимі онлайн. Гравці мають можливість ставити ставки на спортивні матчі в режимі лайв та прематч, а також мають можливість переглянути матчі за допомогою онлайн трансляцій.

Все про ставки на 1win

Букмекерська контора пропонує доступні та стандартні ставки на 1win, а саме:

 1. Ординар;
 2. Експрес;
 3. Прематч;
 4. Режим лайв.

Серед ставок на види спорту виділяють такі категорії:

 • Баскетбол;
 • Футбол;
 • Хокей;
 • Регбі;
 • Флорбол;
 • Гандбол;
 • Бокс;
 • Настільний теніс;
 • Гірські лижі;
 • Американський футбол;
 • Волейбол;
 • Водне поло;
 • І багато інших видів спорту.
 • Нижче будуть описані ставки на 1win, які пропонує БК.

1х2 – ставка, яка призначена на основний результат. Це найпоширеніша ставка для укладання парі на різні види спорту. П1 – перша команда перемагає, Х – нічия, П2 – друга команда перемагає.

Подвійний шанс – ставка, що призначається на перемогу однієї команди. Тут також існує три результати подій. 1х – перемога першої команди; Х2 – перемога другої команди; 12 – відсутність нічиї.

Тотал (менше або більше) – ця ставка призначена на кількість голів, забитих під час матчу. ТБ – тотал більше, тобто команда заб’є на два м’ячі більше, ніж ви зазначили; ТМ – тотал менше, тобто команда заб’є менше вказаних голів.

Заб’ють обидві команди/ одна з них не заб’є – ставка призначена на обмін голами, а також відсутність такого обміну. Якщо обидві заб’ють по одному голу, то це буде ОЗ. Якщо одна з команд не забила гол – інша не зможе відзначитись.

Фора – ставка, за якої одна команда має перевагу, якщо вона перемагає.

Можна помітити, що ставки на 1win є доступними для будь-якого гравця і БК має широкий вибір будь-яких результатів на будь-який смак і колір.

Чи можна зробити на 1win ставки, використовуючи робоче дзеркало?

Мільйони користувачів на будь-якій букмекерській конторі продовжують свою діяльність, незважаючи на заборони. У цьому їм добре допомагає справлятися наявність «дзеркала». Для того, щоб здійснити вхід на сторінку, необхідно використовувати веб-адресу, яка переадресує користувача на букмекерський сайт. Під час входу на сторінку через 1win ставки дзеркало, гравець може помітити, що інтерфейс та функціонал сайту не зазнали змін. Це стосується не тільки кількості ставок на різні види спорту, але також інструментів оплати. Для входу в обліковий запис потрібні дані, які ви спочатку вводили.

Існує два способи, щоб знайти актуальні дзеркала для входу на 1win, а саме:

 1. Запитати про активне дзеркало у співробітників букмекерської контори;
 2. Самостійно знайти активне дзеркало через пошукові системи.

Щоб отримати адресу безпосередньо від співробітників, користувачеві необхідно надіслати листа їм на пошту. За наявності повідомлення у відповідь, в ньому буде вказана веб-адреса для вільного входу на сайт.

Якщо ви вирішили знайти дзеркало для входу самостійно, рекомендовано використовувати для пошуку Google або Yandex. Використовуйте перші посилання під час пошуку, щоб не потрапити на шахраїв.

Будьте уважні, що одне робоче дзеркало діє протягом двох тижнів, після чого провайдери блокують цю веб-адресу і користувачеві необхідно шукати новий лінк.

Виходячи з того, що ні інтерфейс, ні функціонал сайту не змінюється, на 1win ставити ставки за допомогою дзеркала можна.

Букмекерська контора 1win пропонує ставки без ризику

Ставка без ризику букмекерська контора 1win пропонує всім, оскільки є однією із передових контор, які цінують усіх своїх користувачів.

Як тільки ви створите свій обліковий запис, на вас чекає приємний бонус на ваш грошовий рахунок. Контора вже більше 3 років рекомендує себе як надійного і перевіреного партнера, який дає можливість значно примножити свої грошові ресурси.

На офіційному сайті букмекерської контори 1win користувачі зустрічаються із цікавим дизайном. Інтерфейс виконаний у більш темних кольорах, а блоки меню та банери з рекламою не будуть сліпити очі у нічний час доби, оскільки вони не мерехтять яскравими кольорами. Офіційний сайт перекладено вже більш ніж 15 мовами світу. Крім стандартної російської мови, користувачі мають переключитися на українську, німецьку, англійську, казахстанську та французьку мови.

Верхня частина титульної сторінки містить у собі:

 1. Головний блок меню, куди включено актуальні матчі, банери з наявністю бонусних пропозицій. Нижня частина містить посилання на соціальні мережі. Офіційний канал БК знаходиться в телеграмі, на який можуть підписатися нові користувачі.
 2. Лінія. Включає різні види спорту, на які можна робити ставки і укладати парі.
 3. Лайв-режим. Розміщує у собі матчі, що відбуваються у реальний час. У два кліки ви зможете вибрати собі вид спорту та зробити ставку. Простіше не буває!

Як зробити ставки на спорт онлайн на 1win?

Для виконання ставки на спортивне змагання, що сподобалося, вам необхідно буде перейти на офіційну сторінку букмекерської контори через будь-який девайс, наприклад:

 1. Використовуючи офіційний сайт букмекерської контори.
 2. Використовуючи сучасний смартфон, який дозволяє переглядати платформу у мобільному варіанті;
 3. Використовуючи завантажений додаток через інтернет-магазин;
 4. За допомогою дзеркала, яке можна використовувати у разі великого навантаження на сайті.

Щоб зробити перші 1win ставки на спорт онлайн, необхідно насамперед зареєструвати особистий кабінет, який буде використовуватися при вході. Для того, щоб поставити першу ставку в букмекерській конторі, необхідно, щоб на вашому балансі вже були гроші, а потім ви просто вибираєте необхідний вам матч. Слід вибирати той вид спорту, в якому ви найбільше знаєтеся. Бонус при реєстрації дозволяє користувачеві збільшити свій банк за мінімального вкладення грошей. Подарунок обіцяє збільшити перший депозит на 200%.

Як завантажити програму 1win для ставок на спорт?

Для того, щоб скачати програму 1win ставки на спорт, вам необхідно використовувати таку інструкцію. Слід пам’ятати, що програма – це адаптивний варіант букмекерського офіційного сайту, без додавання якихось інших блоків.

Класичний метод з використанням інтернет-магазину Плей Маркет не вийде, тому вам слід знайти посилання на завантаження програми безпосередньо через офіційний сайт компанії.

Це обмеження пов’язане з політикою компанії Google, де відбувається блокування на азарт.

Інструкція зі скачування програми:

 1. Зайдіть на офіційний сайт букмекерської контори через смартфон;
 2. Відкрити розділ «Доступ», що знаходиться в самому низу першої сторінки та натиснути на кнопку із зеленим роботом;

Варіант 2:

 • відкрийте меню у браузері, яке зображено трьома точками у верхньому правому куті;
 • натисніть пункт «додати на головний екран»;
 • натисніть кнопку “додати”;
 • Після проведення цих процедур програма буде відображатися на вашому робочому столі.

Як увійти на 1win зробити ставку?

Як і будь-якої іншої букмекерської компанії перед тим, як зробити ставку, необхідно створити свій обліковий запис. Інструкція зі створення облікового запису, щоб 1win ставки вхід був здійснений легко та швидко:

 • Заповнення особистих та контактних даних в основному розділі. Уважно звіряйте інформацію зі своїми паспортними даними, щоб надалі не було проблем із верифікацією особи;
 • Сканування документа, що засвідчує вашу особу та запровадження платіжних реквізитів. Якщо користувач використовує іменні картки Віза або МайстерКард, необхідно відсканувати лицьову сторону банківської картки;
 • Надсилання документів для перевірки особи. Якщо копії документів надіслано низької якості, користувач проходить додаткову перевірку через Скайп на вимогу служби безпеки.

Після того, як ви створите свій вчений запис, ваші дані автоматично зберігаються програмою, щоб надалі 1win ставки вхід був легко здійсненний.

Які відгуки надає букмекерська контора 1win про ставки на спорт?

Виходячи із запропонованої статистики 1win ставки на спорт відгуки на просторах інтернету, можна зробити такі висновки. Офіційний сайт, як вже стало зрозуміло з описів вище, є найбільшою букмекерською конторою у світі, тому вона нараховує в собі величезну кількість ліній на майже всі види спорту.

Важливим є і те, що через якісно продуманий функціонал та інтерфейс сайту будь-який користувач зможе знайти зручний розпис будь-якої спортивної події і зробити на нього ставку. Загальна оцінка 1win ставки на спорт відгуки всіх користувачів складає 4 з 5, що говорить про високу якість та надійність сайту.

Що кажуть самі користувачі?

«Загалом, букмекерська компанія відмінна, проблем із виведенням коштів не виникало, але через провайдера підлагоджують ігри, що трохи напружує»

«На авіаторі виграв(а) 9.300, переклад було здійснено протягом пари годин»

З усіма відгуками про ставки на 1win можна ознайомитися на будь-якому форумі. Відгуки пишуть лише реальні люди, жодних підробок!

Навіщо потрібні прогнози на ставки 1win?

Як відомо, багато користувачів будь-якого букмекерського сайту не мають чіткого уявлення про той чи інший спорт, що заважає їм зробити ставку на матч та виграти велику суму грошей. У цей момент на допомогу при вирішенні вкласти кошти надходять прогнози на ставки 1win.

Як правило, прогнози викидають спеціально навчені люди, які допомагають новачкам не сумніватися у результаті подій, які вони вказують. Однак будьте пильні, оскільки удача може бути не завжди на вашому боці. Рекомендовано переглядати кілька різних джерел, в яких будуть вказані прогнози на матч і вже самостійно робити вибір, чи варто ризикувати і ставити гроші на цей матч.

Пам’ятайте, що прогнози на ставки 1win допоможуть новачкам більше розібратися у цій сфері та надалі піднімати великі суми. Досвідчені гравці частіше використовують лайв-режим, але для новачків, прогнози на матч – ідеальний варіант.

Як правильно робити ставки у 1win?

Отже, як говорилося вище, під час проходження реєстрації користувач має вільний доступ до свого облікового запису з усім функціоналом. За допомогою облікового запису гравець має можливість робити ставки в 1win, так і брати участь в акціях, поповнювати баланс і виводити кошти на свою банківську карту.

Для того, щоб зробити ставку в 1win користувачеві необхідно поповнити свій баланс і вибрати необхідний йому спортивний матч. Для вибору матчу слід підходити з особливою увагою та вибирати лише той вид спорту, в якому ви знаєтеся.

Як сформувати купон для ставки?

 1. Для початку необхідно вибрати спорт, в якому ви будете шукати відповідний для себе матч;
 2. Далі вибираєте необхідний вам ринок;
 3. Потім оцінюєте можливість виграшу або програшу за коефіцієнтами та вводите бажану суму ставки. Для відіграшу бонусу слід вибрати «бонусний рахунок», а от якщо ви використовуєте фрібет – поле із зазначенням суми залишається порожнім;
 4. У результаті ви робите ставку і чекаєте на закінчення матчу. Якщо ви хочете спостерігати за процесом гри – переходьте в режим лайв, де доступна трансляція спортивного заходу.
Ставки 1win
Догори