Ставки Фонбет

fonbet

Фонбет – букмекерська компанія, яка є ключовим гравцем на азартному ринку та досить успішно діє на теренах багатьох країн, у тому числі і в Україні. Як відомо, офіційно цей бізнес в Україні не легалізований, проте це лише формальність. Реєстрація клієнтів на фонбет в Україні відбувається через міжнародні ресурси, які допомагають букмекерській конторі проводити активну діяльність на ринку азартного бізнесу.

Робота в азартному бізнесі дає впевненість у тому, що користувачі можуть повністю скористатися функціоналом сайту, оскільки він повністю відповідає всім нормам стандартної букмекерської контори.

Активні українські користувачі мають можливість:

 • робити ставки на спортивні матчі;
 • реєструватися та входити до свого облікового запису;
 • поповнювати, виводити кошти з балансів;

Проте слід зазначити, що виведення грошей можливе лише в тому випадку, якщо під час реєстрації ви вказуєте вид проживання в країні. Для інших користувачів можливість робити ставки відсутня.

Переваги та недоліки використання Фонбету в Україні

Переваги, які надає Фонбет в Україні:

 • Привітальний бонус у розмірі 5400 гривень для нових користувачів;
 • Безкоштовний перегляд трансляцій у режимі Live;
 • Наявність файлів для завантаження програми на смартфон та ПК;
 • Наявність тоталізатора;
 • Авторська лінія досить докладна та широка;
 • Розпис – варіативний.

Недоліки використання Фонбету:

 • наявність труднощів з ідентифікацією особистості;
 • Після закінчення міжнародної програми користувачі України не зможуть робити ставки;
 • Відсутність інших видів заробітку, лише ставки на спортивні ігри;
 • Податок на виграш високий;
 • За наявності неправильного коефіцієнта клієнту просто повертаються гроші без урахування ринкових показників;

Щодо рейтингу Фонбет на ринку азартного бізнесу?

Для визначення рейтингу виділяють кілька факторів, що допомагають майбутнім користувачам знайти для себе букмекерську контори до душі. Так ось нижче надано рейтинг Фонбету:

 1. Наявність бонусів – 4/5;
 2. Надійність букмекерської контори – 5/5;
 3. Наявність вагомих коефіцієнтів – 4/5;
 4. Широка лінія в режимі “Лайв” – 3/5;
 5. Зручність мобільної версії – 4/5;
 6. Зручні прематчевські лінії – 3/5;
 7. Наявність всіх зручностей для платежів – 2/5.

Можна помітити, деякі позиції не вселяють довіри, проте слід пам’ятати, що базовим фактором при визначенні рейтингу букмекерської контори – надійність. Тому будьте впевнені, що ваші гроші не зникнуть безвісти, оскільки Фонбет цінує своїх користувачів.

Успішні ставки на спорт у букмекерській конторі Фонбет

Букмекерська контора Фонбет має свій так званий девіз «Успішна ставка». Для здійснення ставки, користувачеві необхідно спочатку поповнити свій баланс. Це можна зробити різними способами.

Для того, щоб зробити ставку на спорт у Фонбет, користувачеві необхідно вивчити всі можливі результати подій, уважно ознайомитися з лінією ставок, яку пропонує букмекер, а також бути на 100% впевненим, що він добре розуміється на цьому виді спорту.

Ліміт на Фонбет ставки на спорт безпосередньо залежить від букмекера та від події, на які ви ставитимете. Біля рядка під час введення суми купона відображається інформація. Більшість подій вимагають мінімального внеску – 20 гривень. Сума максимум буде розрахована тоді, коли виграш не перевищуватиме 15 мільйонів гривень на «Прематч» та 1 мільйона гривень на «Лайв».

Інструкція про те, як ставити ставки у Фонбет

Вся інформація про те, як правильно ставити ставки знаходиться на офіційному сайті Фонбет і будь-який користувач-початківець може детально з ними ознайомитися.

Невеликі поради про те, як ставити ставки у Фонбет та виграти:

 • уникати ставок із непосильними сумами;
 • не ставити на будь-які ставки, тільки на ті, в чому впевнені;
 • уникати поспішних ставок;
 • прислухатися до експертів із прогнозів на матчі;
 • не надумайте відігруватися;
 • не довіряти безпрограшним стратегіям та договірним матчам;
 • не ставити останні гроші на кін.

Все про ставки на кіберфутбол у букмекерській конторі Фонбет

Кіберфутбол – популярний тренд серед любителів комп’ютерних ігор та букмекерські контори активно використовують широкі лінії на ставки на цей вид спорту.

Переваги ставки на кібер футбол Фонбет:

 • недовгі матчі;
 • відсутність переможців;
 • наявність «улюблених» футболістів;
 • гру не зможуть скасувати через допінг або вірус.

Як ставити ставки на кіберфутбол у Фонбет?

Незважаючи на 90 хвилин для проведення матчу кіберфутболу, у справжньому світі ігри проходять набагато швидше. У кіберфутболі сила футболістів значно відрізняється від справжнього футболу. Наявність у складі футболістів, які вже завершили свою кар’єру – це особливість цього виду спорту.

Кіберфутбол – це модель справжнього футболу у різних букмекерських конторах, де абсолютно всі дії виконані за чітким алгоритмом.

Лінія ставок на кіберфутбол досить широка і серед дисциплін виділяють такі види:

 1. Dota2;
 2. Counter-Strike;
 3. Worcraft 3;
 4. І багато інших видів.

Як завантажити мобільний додаток Фонбет, щоб вільно ставити ставки?

Для того, щоб Фонбет ставки завантажити, користувачеві необхідно перейти на офіційний сайт букмекерської контори, оскільки Google Play блокує програми, де є азарт через політику компанії.

Інструкція зі скачування програми Фонбет ставки на спорт:

 1. Необхідно перейти на офіційний сайт букмекерської контори “Фонбет” через смартфон;
 2. Зареєструватися та клікнути нижче на велику синю кнопку;
 3. Заповнити потрібні дані для анкети;
 4. Пройти персональну ідентифікацію особи;
 5. Натиснути кнопку «Завантажити» в самому низу екрана;

Як бачите, Фонбет ставки завантажити – максимально проста і зрозуміла будь-якій людині дія. За допомогою мобільного додатка користувач зможе ставити ставки на спортивні ігри з будь-якої точки світу.

Все про «Лайв» ставки на спорт у букмекерській конторі Фонбет

Для кожної зустрічі в режимі Лайв є своя онлайн-статистика, яка називається Матч-центр. Ця статистика демонструє всі моменти, які зараз відбуваються в іграх. Для багатьох матчів на Фонбет лайв ставки спорт є прямі трансляції, де користувач може спостерігати за грою в режимі реального часу. Вони здійснені у високій якості, але з невеликою затримкою. Вона набагато менша, ніж на федеральних каналах, тому ви зможете швидше дізнаватися про всі події матчу.

Важливо пам’ятати, що трансляцій без затримки просто не існує, оскільки є деякі особливості організації під час трансляцій, а також проведення боротьби з післягольщиками.

Післягольщики – гравці, які ставлять ставки після походження події.

Чим Лайв режим на спорт у Фонбеті відрізняється від Прематча?

У режимі Фонбет лайв ставки спорт користувачі ставлять ставки безпосередньо під час матчу, а залежно від подій змінюються і коефіцієнти. Яскравим прикладом може бути наявність червоної картки в однієї з команд, після чого коефіцієнт на перемогу цієї команди значно збільшується.

У режимі Прематч коефіцієнти змінюються, але набагато рідше, ніж у режимі Лайв. Коефіцієнти, встановлені аналітиками, змінюються в залежності від початкового результату подій, а також певної статистики команди, наприклад форма лідерів у командах, очні матчі, останні зустрічі. Якщо один із факторів піддається змінам, у такому разі коефіцієнти теж мають можливість або збільшитися, або зменшитися.

Особливістю режиму Лайв і те, що цьому режиму притаманне швидке коригування коефіцієнтів, у зв’язку з цим і виникають деякі переваги і недоліки даного режиму.

Порада: якщо ви розумієте, що ставка на Прематчі, швидше за все, не відповідає вашим очікуванням, то підстрахуйтесь ставкою в режимі Лайв.

Відгуки про ставки на спорт у букмекерській конторі Фонбет

Як відомо, при виборі найкращої букмекерської контори для надійних ставок, користувачі найчастіше звертають увагу не лише на рейтинг контори, а й на її відгуки. Нижче будуть надані реальні ставки на Фонбет відгуки від людей, які змогли заробити гроші.

«Нормально так на бонуси піднявся після акції на серію перемог. Дуже сподобалось. Більше таких проводіть, щоб ставити було цікавіше.

«БК Фонбет – мій перший азартний досвід і поки що цілком позитивний. Зайшов і зареєструвався за посиланням на Рейтинг Букмекерів. Сподобалися бонусні умови. Реєстрація пройшла швидко, все інтуїтивно зрозуміло. Навіть якщо що не зрозуміло, можна звернутися до служби підтримки. До цього відгуку ставив лише 3 рази на біатлон. Зараз додатково встановив мобільний додаток — інтерфейс зручний і зрозумілий, можна дивитися спортивні події. Загалом, перші враження лише позитивні.»

«Фонбет для мене скоріше розвага, тож десяті частки відсотка в коефіцієнтах мене не цікавлять. Я отримую нормальний сервіс та ставки без проблем, більшого мені й не треба»

«Хороша лінія на хокей, причому як на топ-матчі, так і на нижчі дивізіони. Люблю в п’ятницю зарядити сотню іншу і дивитися весь хокей поспіль через програму».

Крім того, що люди написали позитивні відгуки про ставки на Фонбет, кожен з них залишив оцінку 5/5, що говорить про якість та надійність букмекерської контори. Фонбет цінує своїх користувачів, тому такі відгуки змушують новачків активно приєднуються до великої сім’ї азартних гравців.

Прогнози на ставки у букмекерській конторі Фонбет

Для детального ознайомлення з такою річчю, як ставки Фонбет прогнози, користувачеві необхідно перейти у вкладку з трьома точками, розташованими горизонтально та зі списку вибрати «Прогнози». Після чого на екрані будуть вказані різні матчі та показані потенційні результати подій.

Багато букмекерських конторів давно публікують думки експертів, які розуміються на прогнозах на ставки не тільки у Фонбет, а й в інших БК.

Розгорнута лінія та точніші ставки Фонбет прогнози, звичайно, йде на користь футболу. Думка експертів у Фонбет відображає інформацію щодо фаворитів майбутньої зустрічі, точний рахунок, а також можливий тотал матчів. Для кожного результату окремо вказано свій актуальний коефіцієнт.

Залучення нових користувачів швидко збільшує прибуток букмекерської контори. Завдяки прогнозам на спорт, додаючи до цього наявність бонусів і високих коефіцієнтів, дозволяють БК розширити свій функціонал і збільшити лояльність до свого бренду.

Проте прогнози не надані на такі види спортивних дисциплін як:

 • гандбол;
 • американський футбол;
 • бадмінтон;
 • та інші спортивні дисципліни, які не особливо затребувані.
Ставки Фонбет
Догори